Apie mus

Sveikiname Jus apsilankius mūsų internetinėje parduotuvėje, kurioje rasite gausų medinių smėlio dėžių, medinių vazonų, sodo stalų, komposto dėžių, malkinių, rinkinių vaikams bei kitų prekių pasirinkimą.

Mes atstovaujame prekinį ženklą DAREX Lietuvoje!

DAREX – tai kompanija, gaminanti itin kokybiškus gaminius iš natūralios medienos. Gaminiai papuoš Jūsų sodą, namo ar sodybos kiemą. Medinės smėlio dėžės ir stalai paįvairins Jūsų vaikelio laisvalaikį. Įvairių dydžių stalai tinkami papietauti lauke ne tik su šeima, bet ir su draugų kompanija. Įvairių formų ir spalvų mediniai gėlių vazonai su grotelėmis tikrai papuoš Jūsų kiemą ir džiugins akį, o gėlės juose augs geriau. Taip pat pas mus rasite ir medines komposto dėžes. Gaminiai iš medienos yra ekologiški ir naudingi sveikatai.

Daugiausia DAREX gaminių eksportuojama į Vokietiją ir Angliją, bet jau dabar šiais nuostabiais produktais gali pasidžiaugti ir Lietuvos gyventojai.

MŪSŲ PRODUKTAI PAGAMINTI IŠ SAUSOS MEDIENOS, KURI BUVO DŽIOVINTA PROFESINALIOSE DŽIOVYKLOSE!!!

Dėka to, iš medienos neišsiskiria derva, saulėje lentos nesideformuoja  (neišsilenkia, neišsiriečia) ir,  svarbiausia, nemėlynuoja bei išlaiko savo spalvą.

Jūsų saugumui bei siekiant užtikrinti ilgalaikį naudojimą,visi produktai yra pilnai impregnuoti sveikatai saugiu impregnantu

Internetinė parduotuvė www.smeliodezes.lt priklauso įmonei UAB „Magna Fors“.